Quizers (1.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: delete
pl: usuń

en: view
pl: przeglądaj

en: created
pl: utworzono

en: edit
pl: edytuj

en: Results
pl: Wyniki

en: duration
pl: czas trwania

en: Start quiz
pl: Rozpocznij quiz
