Quizers (1.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: delete
ru: удалить

en: view
ru: представление

en: created
ru: создано

en: edit
ru: изменить

en: Results
ru: Результаты

en: duration
ru: продолжительность

en: Start quiz
ru: Начать тест

en: Add one more
ru: Добавить ещё
