Quizers (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: அழி

en: view
ta: பார்

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: edit
ta: மாற்று

en: Results
ta: முடிவுகள்
