Quote (3.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Comments
fr: Commentaires

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Quote
fr: Citer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Quote settings
fr: Paramètres de devis
