Quote (4.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Quote
nl: Citaat

en: Settings
nl: Instellingen

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: quote selected
nl: selectie citeren

en: quote all
nl: alles citeren

en: reply and quote all
nl: beantwoorden en alles citeren

en: Quote selected
nl: Selectie citeren

en: Quote all
nl: Alles citeren
