Quote (4.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Quote
sv: Citera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Allows users to quote posts or comments.
sv: Låter användare citera inlägg eller kommentarer.
