Quote (8.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Comments
es: Comentarios

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Quote
es: Cotización

en: Other settings
es: Otras opciones

en: Quote settings
es: Opciones de presupuesto

en: Allows users to quote posts or comments.
es: Permite a los usuarios citar envíos o comentarios.
