Quote (8.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Quote
pt: Cotação

en: Settings
pt: Configurações

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: Quote settings
pt: Opções de cotação
