Quote (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Quote
uk: Цитувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Quote settings
uk: Налаштування вартості

en: Allows users to quote posts or comments.
uk: Дозволяє користувачам цитувати повідомлення або коментарі.

en: CKEditor support
uk: Підтримка CKEditor
