Redirect 403 to User Login (2.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: 307 Temporary Redirect
fi: 307 Tilapäinen uudelleenohjaus

en: 302 Found
fi: 302 Löydetty

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.
