Redirect 403 to User Login (2.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pt: Introduza uma página por linha usando o seu caminho (<em>path</em>). O carácter '*' é um carácter universal. Exemplos de caminhos são %blog para a página de blogue e %blog-wildcard para todas as páginas pessoais de blogue. %front é a página principal.
