Redirect 403 to User Login (2.1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: Language code
nl: Taalcode

en: Redirect 403 to User Login
nl: Stuur 403 door naar Gebruikerslogin

en: Display access denied message on login page
nl: Toon een 'toegang geweigerd'-bericht op de loginpagina

en: Redirect anonymous users from 403 Access Denied pages to the /user/login page.
nl: Stuurt anonieme gebruikers van 403 Access Denied pagina's door naar de /user/login pagina.

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Access denied. You must log in to view this page.
nl: Geen toegang. Login om deze pagina te bekijken.
