Redirect 403 to User Login (2.1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling

en: Language code
jv: Kode bāsā
