Redirect 403 to User Login (2.1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Error
mn: Алдаа

en: Language code
mn: Хэлний код
