Redirect 403 to User Login (2.1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Language code
ne: भाषा संकेत
