Redirect 403 to User Login (2.2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Settings
cs: Nastavení

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.
