Redirect 403 to User Login (2.2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Error
eo: Eraro

en: Language code
eo: Lingva kodo
