Redirect 403 to User Login (2.2.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
