Redirect 403 to User Login (2.2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Redirect 403 to User Login
tr: 403'ü Kullanıcı Girişi'ne yönlendir

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: User login 'access denied' message
tr: Kullanıcı girişi 'erişim engellendi' iletisi
