Redirect 403 to User Login (2.2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
