Redirect 403 to User Login (2.2.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
