Redirect 403 to User Login (2.2.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Settings
be: Налады

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Language code
be: Код мовы

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
