Redirect 403 to User Login (2.2.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Language code
hi: भाषा कोड
