Redirect 403 to User Login (2.2.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Settings
id: Pengaturan

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: 301 Moved Permanently
id: 301 Dipindah Permanen

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan path-nya. Masukkan satu path per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Contoh path adalah %blog untuk halaman blog dan %blog-wildcard untuk setiap blog pribadi. Halaman depan adalah %front.
