Redirect 403 to User Login (2.2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Settings
is: Stillingar

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Access denied. You must log in to view this page.
is: Aðgangi hafnað. Þú verður að skrá þig inn til að skoða þessa síðu.
