Redirect 403 to User Login (2.2.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Error
mr: तृटी

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
