Redirect 403 to User Login (2.2.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.
