Redirect 403 to User Login (2.2.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Language code
ku: کۆدی زمان
