Redirect 403 to User Login (2.2.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
