Redirect 403 to User Login (2.2.3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Settings
uk: Налаштування

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: Language code
uk: Код мови

en: Redirect 403 to User Login
uk: Переадресація 403 до Блоку Входу

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.
