Redirect 403 to User Login (2.2.3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Settings
hu: Beállítások

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Redirect 403 to User Login
hu: Átírányítás a bejeletkezéshez

en: Display access denied message on login page
hu: Jelenítse meg a hozzáférés megtagadva üzenetet a bejelentkezési oldalon

en: Redirect anonymous users from 403 Access Denied pages to the /user/login page.
hu: Átírányítja a be nem jelentkezett felhasználókat a hozzáférés megtagadva oldalakról a /user/login oldalra.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Access denied. You must log in to view this page.
hu: A hozzáférés megtagadva. A kért oldal eléréséhez be kell jelentkezni.

en: Access denied. Check with your site administrator if you need assistance.
hu: A hozzáférés megtagadva. Javasolt a webhely gazdájával egyeztetni ennek okáról.
