Redirect 403 to User Login (2.2.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
