Redirect 403 to User Login (2.2.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
