Redirect 403 to User Login (2.2.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Language code
ug: تىل كودى
