Redirect 403 to User Login (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Warning
ca: Avís

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.
