Redirect 403 to User Login (8.x-1.1-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.
