Redirect 403 to User Login (8.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: 301 Moved Permanently
da: 301 Flyttet permanent

en: 302 Found
da: 302 Fundet

en: Language code
da: Sprogkode

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.
