Redirect 403 to User Login (8.x-1.1-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Redirect 403 to User Login
lv: Pāradresēt 403 uz lietotāja autorizāciju

en: Display access denied message on login page
lv: Attēlot piekļuves kļūdas paziņojumu autorizācijas lapā

en: Redirect anonymous users from 403 Access Denied pages to the /user/login page.
lv: Pāradresēt neautorizētus lietotājus no 403 (Pieeja liegta) lapām uz /user/login lapu.

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: User login 'access denied' message
lv: Lietotāja autorizācijas "pieeja liegta" paziņojums

en: If an authenticated user tries to access a page they can not, redirect them to the given page. Use &lt;front&gt; for the front page, leave blank for a default access denied page.
lv: Ja autorizēts lietotājs mēģina piekļūt lapai kurai tiem nav atļauts piekļūt, pāradresē tos uz norādīto lapu. Lieto &lt;front&gt; lai norādītu pirmo lapu, atstāj tukšu, lai attēlotu sākotnējo "pieeja liegta" lapu.
