Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
