Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Access denied
bs: Pristup odbijen
