Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Other
eu: Bestea

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota
