Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Configure
fi: Määrittele

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Other
fi: Muu

en: Page redirect
fi: Sivun uudelleenohjaus

en: Access Denied
fi: Pääsy kielletty

en: cancel
fi: peruuta

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: About
fi: Tietoja

en: Response code
fi: Vastauskoodi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku
