Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Setingar

en: Configure
is: Samanset

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Other
is: Annað

en: Page not found
is: Síða ikki funnin

en: About
is: Um
