Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Configure
gl: Configurar

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Other
gl: Outro

en: cancel
gl: cancelar

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
