Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Other
jv: Liyané

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: About
jv: Ngenani
