Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Page not found
mr: पान सापडले नाही

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
