Rabbit Hole (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Page not found
ta: பக்கம் கிடைக்கவில்லை

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி
