Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Redirect path
az: Yenidən yönləndirmə yolu

en: Entity Type ID
az: Varlıq Tipi ID-si
