Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: cancel
bg: Отказване

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.
