Rabbit Hole (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Configure
ca: Configura

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: cancel
ca: Cancela

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat
